CCM - SPRINT- muži se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Tomáš Mráz SPRO/Olomouc LENNY RR zaplaceno
Martin Hejda Luna Lovegood s Divokou krví Československý vlčák
Lukáš Švestka MK Prostějov Enny Výmarský ohař
Honza Vybíral Canicross Přerov Sam Kříženec labradora zaplaceno
Vojtěch Fryč Canicross Přerov Trix kříženec (BOM x NKO) zaplaceno
David Hladký Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Karel Navratil Království Icarius Šedý Poklad Československý vlčák
Tomáš Bambušek Martin Obi-WAN Malý Bysterec československý vlčiak zaplaceno
Vojtěch Rusnok Návsí Seth Československý vlčák
Jan Zmrzlý LK Kraslice Samson Grey Střípek snů CSV zaplaceno
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Václav Bártl Živé Sokolovsko Altamíra Amazonia de la Montana Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 13

CCW - SPRINT- ženy se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Veronika Karosková Atalanta Via Naturalis Německý kratkosrstý ohař
Nela Walachová Mushing team Ostrava Wayne Gretzky Vitmar Dalmatin
Hana Jurajdová Corry Dobrman zaplaceno
Michaela Petrošová Ostrava Donnie Dobrman zaplaceno
Kateřina Tomaštíková Canicross Olomouc Bonnie od Paseckého potoka Labrador retriever
Jana Bendová Mycí centrum VYTÁSEK s.r.o. LENNY Rhodéský ridgeback Plemeno psa
Veronika Včelařová Canicross Olomouc Durango Samý Úspěch Louisianský leopardí pes zaplaceno
Diana Vávrová Rozběháme Jaroměř Cooper Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Anna Vymazalová Bruntál Casper Louisiansky Leopardi pes
Jana Kliková Zlín Bewulf Jambo Nika-Ho BŠO zaplaceno
Lenka Hýblová Vítovice Dag Gordonseter zaplaceno
Simona Pouchlá Moravec Bells of Freedom Aisha's Heritage Dalmatin zaplaceno
Miloslava Tylová Kučerová Přemyslovice Riki Švýcarský ovčák zaplaceno
Tereza Křížková Canicross Olomouc Atreju Španělský galgo zaplaceno
Jana Javůrková Brno Gyula Americký stafordsírský teriér zaplaceno
Kristýna Fluksová Beatrice Malamut
Hana Kovačíková Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes zaplaceno
Tereza Imramovská Atos Americký stafordšírský teriér zaplaceno
Michaela Ortlepp Živé Sokolovsko Alto el Sol Ocoa Louisiansky leopardi pes
Adéla Brabencová Živé Sokolovsko Amelia Dark Tamiaran Louisianský leopardí pes
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Iveta Müllerová Živé Sokolovsko Blue Velvet´s Aran Louisianský leopardí pes
Annette Prokešová Živé Sokolovsko Alpaco Valrhona Tamiaran Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 23

CCM - SPRINT- muži se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Tomáš Kočí Canicross Olomouc Linn Xapatán AKE
Tomáš Král Canicross Beskydy Arnold BC zaplaceno
Jan Větrovec Canicross Olomouc Pikuš Krátkosrstá kolie zaplaceno
René Dvořák Ostrava Wyatt Border kolie zaplaceno
David Voráč CC Olomouc Blondie Yabalute BOM
Zdeněk Caletka Canicross Olomouc Awenita Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Michael Pluskal Zlín Bowee Border kolie zaplaceno
Martin Machala Potštát Cassie z Čertovy kazatelny Border kolie
Richard Matula Canicross Olomouc Ari Cassiopeia Španělský galgo zaplaceno
Celkem závodníků: 9

CCW - SPRINT- ženy se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Karolína Dohnalová Betty Krhův Dvůr Československý vlčak zaplaceno
Jarmila Nedomová Příbor Čaky - Canabis Bonasa Sorbus Český strakatý pes zaplaceno
Jana Páslerová MC Metuje Žába (Dumbo Numa II) louisianský leopardí pes zaplaceno
Šárka Vrbová CC Olomouc Astor Sibiřský husky zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Brunette Ble-chacha Kaiannco HO
Aneta Habartová CC Olomouc Kofý Kříženec zaplaceno
Ilona Polešenská Canicross Olomouc Arči vestaj zaplaceno
Hana Bělunková mushing team Ostrava Delisa border colie
Markéta Smékalová Mailo Bígl zaplaceno
Vladimíra Horáčková SKOB Ostrava Daenerys Z Kouzelných hor Borderkolie zaplaceno
Klára Šmoldasová Masha NOxBOM zaplaceno
Monika Táborská Run as one Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo AUO zaplaceno
Helena Vidovičová Musher klub Tlapky v tahu Hector od Křemílka Lapinkoira zaplaceno
Zuzana Kmentová Canicross Olomouc Apollo Creed MORAVIA DRAGON Stafordšírský bulterier zaplaceno
Klára Cholastová Zlín Aqua Deabei Belgický ovčák tervueren
Radka Janovská Karpatský kynologický klub Cyrano dai Muratori AKE zaplaceno
Veronika Orlická FALCO Border kolie zaplaceno
Markéta Dúpalová Břeclav Forjana Slovakia MAYA DEREN Sibiřský husky zaplaceno
Iveta Jindřichova Ostrava Pita xpitbul
Kristyna Hozmanova Canicross Olomouc Arwen BOC zaplaceno
Dáša Jašíčková Canicross Olomouc Denny border colie zaplaceno
Celkem závodníků: 21

CCM - SPRINT - muži se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Michal Vavrečka Prostějov Joey kříženec teriéra zaplaceno
Marcel Ingr Zástřizly Foxi Mix zaplaceno
Ladislav Trnka Staffordshire Bull Terrier Bushy-tailed Ambassador sun Stafords zaplaceno
Lukáš Zapletal Troubelice Erny Beagle zaplaceno
Celkem závodníků: 4

CCW - SPRINT- ženy se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jitka Hošková Olomouc Berenica Angel Shadow Lagotto Romagnolo zaplaceno
Lenka Gladišová Bernartice u Javorníka Kelča Jezevčík zaplaceno
Eva Martinková Jeseník Tramp KKChŠ zaplaceno
Ladislava Smékalová Canicross Olomouc Abby z Pařezové chaloupky PRT zaplaceno
Eva Šišoláková Anička Podenco Maneto
Jarmila Petrošová Řepiště Jessie Kříženec
Markéta Šupplerová Rufus vestaj zaplaceno
Denisa Kopřivíková CC Olomouc Clownfish ze Štokova AKE
Renata Pluskalová Zlín Coroze Sheltie zaplaceno
Alice Hrušková Buchlovice Gizmo Big Scotty´s dream Jack Russell terier zaplaceno
Veronika Žouželová Bludov Lyra Whippet zaplaceno
Jana Tejčková Cilka PRT zaplaceno
Renata Luběníková Canicross Olomouc Benjamin Bohemia Magic Chockolade JRT zaplaceno
Veronika Peterková Olomouc Yass Želivská perla Anglický kokršpaněl zaplaceno
Veronika Plachá Frýdek-Místek Argo Trpasličí pudl zaplaceno
Kristýna Loubalová Rozběháme Česko Briciola Jack Russell teriér zaplaceno
Hana Hradecká Canicross Olomouc Ace of Hearts MORAVIA DRAGON Stafordšírský bulterier
Veronika Dudková Canicross Olomouc Girra Xapatán AKE
Celkem závodníků: 18

CCM - MID - muži se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jiří Hranáč KChCSV Lessie ČSV
Lukáš Drapl Canicross Olomouc Amabella Romanovo údolí Výmarský ohař zaplaceno
Petr Budovič Göding Dexter blue Røck AST zaplaceno
Rostislav Lindovský Ostrava Bady kříženec zaplaceno
Robin Solanský Caesar BOC zaplaceno
Lukáš Tomešek Syrovice Altar AST zaplaceno
Petr Komrska Karpatský kynologický klub Safira Evropský saňový pes zaplaceno
David Strašil Canicross Olomouc + SK-ČSV&SPOL Isabel Fon Bubák Československý Vlčák
Celkem závodníků: 8

CCW - MID- ženy se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jana Pecháčková SC. Speranza Indian Hastrmánek Německý krátkosrstý ohař
Hana Filipová Argo MOK zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc-MC ? ? zaplaceno
Hana Rosenbergová Karlík Hvězda Vysočiny český horský pes zaplaceno
Zdeňka Barošová Kailua cold creek (Kazan) Sibiřský husky zaplaceno
Hana Hradecká Canicross Olomouc Buddy z Dětkovských lesů NKO
Petra Němcová Zábřeh na Moravě Cyan Lake Australský ovčak zaplaceno
Eliška Kovářová Jestřebí u Zábřeha Nancy NOxBS zaplaceno
Lenka Malčíková Denny kříženec
Adriana Linhartová Canicross Olomouc Shira xAPBT
Eliska Trojnova Olomouc Kira Siberian husky
Celkem závodníků: 11

CCJ - SPRINT - junioři 15-17 let

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Aneta Krampolová Bonnie Border kolie
Adéla Bendová Mycí centrum VYTÁSEK s.r.o. Olomouc LENNY Rhodéský ridgeback zaplaceno
Simona Kučerová Ostrava Hrušov Annie NO
Jan Machala Potštát Anie z Čertovy kazatelny Border kolie zaplaceno
Petra Zedková Toby Border kolie zaplaceno
Andrea Konečná Monty Border kolie
Celkem závodníků: 6

Děti 3-6 let (300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Dominik Polešenský Canicross Olomouc Fin vestaj
Marek Loubal Rozběháme Česko Bela Jack Russell teriér
Celkem závodníků: 2

Děti 7-10 let (600m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Matěj Machala Potštát Elza z Čertovy kazatelny Border kolie
Sofinka Horníková Litovel Flin Dlouhosrstý jezevčík králičí
Robin Orlický BLUE Border kolie
Celkem závodníků: 3

Děti 11-14 let (1200m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Bohdana Švecová Konice Annie Border Kolie
Akex Pecháček SC. Speranza Bary Bernský s. p. X border kolie
Natálie Rychterová Canicross Olomouc Betty Zlatý retrívr
Barbora Kovačíková Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes
Filip Bártl Živé Sokolovsko Megina kříženec
Celkem závodníků: 5

Speciální kategorie

2020 MČR Louisianských leopardích psů

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jana Páslerová MC Metuje Žába (Dumbo Numa II) louisianský leopardí pes zaplaceno
Zdeněk Caletka Canicross Olomouc Awenita Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Veronika Včelařová Canicross Olomouc Durango Samý Úspěch Louisianský leopardí pes zaplaceno
Diana Vávrová Rozběháme Jaroměř Cooper Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Anna Vymazalová Bruntál Casper Louisiansky Leopardi pes
Michaela Ortlepp Živé Sokolovsko Alto el Sol Ocoa Louisiansky leopardi pes
Adéla Brabencová Živé Sokolovsko Amelia Dark Tamiaran Louisianský leopardí pes
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Iveta Müllerová Živé Sokolovsko Blue Velvet´s Aran Louisianský leopardí pes
Annette Prokešová Živé Sokolovsko Alpaco Valrhona Tamiaran Louisianský leopardí pes
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Václav Bártl Živé Sokolovsko Altamíra Amazonia de la Montana Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 12

2020 MČR Československých vlčáků

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Karolína Dohnalová Betty Krhův Dvůr Československý vlčak zaplaceno
Jiří Hranáč KChCSV Lessie ČSV
Martin Hejda Luna Lovegood s Divokou krví Československý vlčák
David Hladký Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Karel Navratil Království Icarius Šedý Poklad Československý vlčák
Tomáš Bambušek Martin Obi-WAN Malý Bysterec československý vlčiak zaplaceno
Vojtěch Rusnok Návsí Seth Československý vlčák
Jan Zmrzlý LK Kraslice Samson Grey Střípek snů CSV zaplaceno
Celkem závodníků: 8