CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jan Mach Šedý poklad Chilli Československý vlčák zaplaceno
David Šembera Dlouhá Loučka Aponi Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Lukáš Mikulík Hošťálková Ketty RR zaplaceno
Michal Poledník Otice Břetík Greysther zaplaceno
Jiří Hranáč Allegra Wolf of the Highlands čsv zaplaceno
František Herbrich TJ Sokol Bělá nad Svitavou Birsa Gribedyr ČSV zaplaceno
Milan Vytřísal Šternberk Viki ČSV
Pavel Školník SK-ČSV & spol. Airy z Litavské kotliny ČSV
Ladislav Fojtík Ostrava Drausus z Molu Es Československý vlčák zaplaceno
Adam Balko Capri Shadow of Wolf SH
Jakub Slaninka Udiča Zdychavsky vlk Bodrik csv zaplaceno
Tomáš Mráz SPRO/Olomouc LENNY RR zaplaceno
Martin Hejda Luna Lovegood s Divokou krví Československý vlčák zaplaceno
Lukáš Drapl Canicross Olomouc Amabella Romanovo údolí Výmarský ohař zaplaceno
Lukáš Švestka MK Prostějov Enny Výmarský ohař
Honza Vybíral Canicross Přerov Sam Kříženec labradora zaplaceno
Vojtěch Fryč Canicross Přerov Trix kříženec (BOM x NKO) zaplaceno
David Hladký Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Karel Navratil Království Icarius Šedý Poklad Československý vlčák
Tomáš Bambušek Martin Obi-WAN Malý Bysterec československý vlčiak zaplaceno
Vojtěch Rusnok Návsí Seth Československý vlčák
Jan Zmrzlý LK Kraslice Samson Grey Střípek snů CSV zaplaceno
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Václav Bártl Živé Sokolovsko Altamíra Amazonia de la Montana Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 25

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Aneta Machačová Olomouc Lexi Samojed zaplaceno
Mirka Šperlichová Unčovice Ajscha ze Štípek Anglický pointer zaplaceno
Aneta Dvořáčková Canicross Zlín (Annie) Violetta Vitmar Dalmatin zaplaceno
Hana Fuksova Conie MOK zaplaceno
Kateřina Bluchová TJ Sokol Maxičky Screw face ESP
Veronika Vojtková HDR smečka Město Albrechtice Maia Kříženec zaplaceno
Zuzana Nováková Gandalf Grey S Divokou krví československý vlčák
Pavla Hamplová Ostrava Chelsi Německý ovčák zaplaceno
Aneta Weissová Canicross Beskydy Ariana Tůmův Mlýn NKO zaplaceno
Eva Jeřábková Kroměříž Adorys Louisiansky leopardi pes zaplaceno
Eva Černákova Ostrava Cookie Irský setr zaplaceno
Lucia Šuleková Častá Greysi Alassea z Devínskej československý vlčiak
Kristýna Zvěřinová Catahoula Club EU Artemis Szádvarborsa Louisianský leopardí pes
Zuzana Sýkorová Ostrava Argo Hana's Guards Holandský ovčák zaplaceno
Zuzana Kúdelková Sandy Louisiansky leopardi pes zaplaceno
Marie Jochovičová Praha Bowie Leopardí pes zaplaceno
Pavlína Hajduková Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Andrea Bartlová Olomouc Matteo Cane Corso zaplaceno
Adéla Vokřálová Scarlett Anglický setr
Veronika Karosková Atalanta Via Naturalis Německý kratkosrstý ohař
Jana Pecháčková SC. Speranza Indian Hastrmánek Německý krátkosrstý ohař zaplaceno
Nela Walachová Mushing team Ostrava Wayne Gretzky Vitmar Dalmatin
Hana Jurajdová Corry Dobrman zaplaceno
Michaela Petrošová Ostrava Donnie Dobrman zaplaceno
Kateřina Tomaštíková Canicross Olomouc Bonnie od Paseckého potoka Labrador retriever zaplaceno
Veronika Včelařová Canicross Olomouc Durango Samý Úspěch Louisianský leopardí pes zaplaceno
Diana Vávrová Rozběháme Jaroměř Cooper Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Anna Vymazalová Bruntál Casper Louisiansky Leopardi pes
Jana Kliková Zlín Bewulf Jambo Nika-Ho BŠO zaplaceno
Lenka Hýblová Vítovice Dag Gordonseter zaplaceno
Simona Pouchlá Moravec Bells of Freedom Aisha's Heritage Dalmatin zaplaceno
Tereza Míšková SRTG Olomouc Coudy from Devil rock Australský ovčák zaplaceno
Miloslava Tylová Kučerová Přemyslovice Riki Švýcarský ovčák zaplaceno
Hana Hradecká Canicross Olomouc Buddy z Dětkovských lesů NKO
Tereza Matulová Canicross Olomouc Atreju Španělský galgo zaplaceno
Jana Javůrková Brno Gyula Americký stafordsírský teriér zaplaceno
Kristýna Fluksová Beatrice Malamut
Hana Kovačíková Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes zaplaceno
Tereza Imramovská Atos Americký stafordšírský teriér zaplaceno
Michaela Ortlepp Živé Sokolovsko Alto el Sol Ocoa Louisiansky leopardi pes
Adéla Brabencová Živé Sokolovsko Amelia Dark Tamiaran Louisianský leopardí pes
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Iveta Müllerová Živé Sokolovsko Blue Velvet´s Aran Louisianský leopardí pes
Annette Prokešová Živé Sokolovsko Alpaco Valrhona Tamiaran Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 44

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Tomáš Kočí Canicross Olomouc <3 LINN Xapatán AKE zaplaceno
Lukáš Neckař Canicross Olomouc Epic Flier Fast and Foolish Border Collie
Adam Bělunek Mushing Team Ostrava A Dream Comes True Wallachian Flower Border colie
Jiří Dobiaš KS Morkovice LARA kříženec APBT zaplaceno
Tomáš Král Canicross Beskydy Arnold BC zaplaceno
Jan Větrovec Canicross Olomouc Pikuš Krátkosrstá kolie zaplaceno
René Dvořák Ostrava Wyatt Border kolie zaplaceno
David Voráč CC Olomouc Blondie Yabalute BOM
Zdeněk Caletka Canicross Olomouc Awenita Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Michael Pluskal Zlín Bowee Border kolie zaplaceno
Martin Machala Potštát Cassie z Čertovy kazatelny Border kolie zaplaceno
Richard Matula Canicross Olomouc Ari Cassiopeia Španělský galgo zaplaceno
Petr Komrska Karpatský kynologický klub Safira Evropský saňový pes zaplaceno
Celkem závodníků: 13

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Dagmar Dočkalová HDR smečka-Město Albrechtice Lara Amstaf zaplaceno
Barbora Mikušová CC Beskydy Forbee BOC
Hana Outratová Vizovice Bella kříženec zaplaceno
Sandra Halamíčková Frýdek - Místek Cassie Labradorský retrívr zaplaceno
Markéta Myslivcová Canicross Plzeň Gina mix
Lenka Bilíková HMC Nuri ACD
Monika Kabátová Kailua No more limits (Casper) SH
Karolína Dohnalová Betty Krhův Dvůr Československý vlčak zaplaceno
Jarmila Nedomová Příbor Čaky - Canabis Bonasa Sorbus Český strakatý pes zaplaceno
Jana Páslerová MC Metuje Žába (Dumbo Numa II) louisianský leopardí pes zaplaceno
Šárka Vrbová CC Olomouc Astor Sibiřský husky zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Brunette Ble-chacha Kaiannco HO
Aneta Habartová CC Olomouc Kofý Kříženec zaplaceno
Ilona Polešenská Canicross Olomouc Arči vestaj zaplaceno
Hana Bělunková mushing team Ostrava Delisa border colie zaplaceno
Markéta Smékalová Mailo Bígl zaplaceno
Vladimíra Horáčková SKOB Ostrava Daenerys Z Kouzelných hor Borderkolie zaplaceno
Klára Šmoldasová Masha NOxBOM zaplaceno
Monika Táborská Run as one Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo AUO zaplaceno
Helena Vidovičová Musher klub Tlapky v tahu Hector od Křemílka Lapinkoira zaplaceno
Zuzana Kmentová Canicross Olomouc Apollo Creed MORAVIA DRAGON Stafordšírský bulterier zaplaceno
Klára Cholastová Zlín Aqua Deabei Belgický ovčák tervueren
Radka Janovská Karpatský kynologický klub Cyrano dai Muratori AKE zaplaceno
Veronika Orlická FALCO Border kolie zaplaceno
Iveta Jindřichova Ostrava Pita xpitbul
Kristyna Hozmanova Canicross Olomouc Arwen BOC zaplaceno
Dáša Jašíčková Canicross Olomouc Denny border colie zaplaceno
Celkem závodníků: 27

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Oldřich Klusoň Sportovní klub Bílá stopa z.s. Bushy-tailed Ambassador sun staffbull zaplaceno
Josef Sedláček Ralph kříženec JRT zaplaceno
Michal Vavrečka Prostějov Joey kříženec teriéra zaplaceno
Marcel Ingr Zástřizly Foxi Mix zaplaceno
Lukáš Zapletal Troubelice Erny Beagle zaplaceno
Celkem závodníků: 5

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lenka Caletková Cc Olomouc zaplaceno
Helena Jochová Hodějice Tara kříženec zaplaceno
Petra Bouchalová Opava Annie z Pařezové chaloupky PRT zaplaceno
Karolína Jahelková Argonaut kříženec zaplaceno
Jitka Hošková Olomouc Berenica Angel Shadow Lagotto Romagnolo zaplaceno
Lenka Gladišová Bernartice u Javorníka Kelča Jezevčík zaplaceno
Eva Martinková Jeseník Tramp KKChŠ zaplaceno
Ladislava Smékalová Canicross Olomouc Abby z Pařezové chaloupky PRT zaplaceno
Eva Šišoláková Anička Podenco Maneto
Jarmila Petrošová Řepiště Jessie Kříženec zaplaceno
Markéta Šupplerová Rufus vestaj zaplaceno
Denisa Kopřivíková CC Olomouc Clownfish ze Štokova AKE
Renata Pluskalová Zlín Coroze Sheltie zaplaceno
Alice Hrušková Buchlovice Gizmo Big Scotty´s dream Jack Russell terier zaplaceno
Veronika Žouželová Bludov Lyra Whippet zaplaceno
Jana Tejčková Cilka PRT zaplaceno
Renata Luběníková Canicross Olomouc Benjamin Bohemia Magic Chockolade JRT zaplaceno
Veronika Plachá Frýdek-Místek Argo Trpasličí pudl zaplaceno
Kristýna Loubalová Rozběháme Česko Briciola Jack Russell teriér zaplaceno
Hana Hradecká Canicross Olomouc Ace of Hearts MORAVIA DRAGON Stafordšírský bulterier
Veronika Dudková Canicross Olomouc Girra Xapatán AKE
Celkem závodníků: 21

MCCM - MID 9,5km - muži se psy (ZRUŠENO)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Michal Kozel Mto Jón Snow Alaska
Petr Kolář 3 - Obří Skály Einar AH zaplaceno
David Holec Valašské Meziříčí Rocky Sibiřský husky zaplaceno
David Raušer KK Křenovice Ares AST zaplaceno
Daniel Boucník Canicross Olomouc Marit Bjørgen Alaskan Husky zaplaceno
Jiří Hranáč KChCSV Lessie ČSV
Petr Budovič Göding Dexter blue Røck AST zaplaceno
Rostislav Lindovský Ostrava Bady kříženec zaplaceno
Robin Solanský Caesar BOC zaplaceno
Lukáš Tomešek Syrovice Altar AST zaplaceno
David Strašil Canicross Olomouc + SK-ČSV&SPOL Isabel Fon Bubák Československý Vlčák
Celkem závodníků: 11

MCCW - MID 9,5km - ženy se psy (ZRUŠENO)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Žaneta Kulichová TJ Sokol Maxičky Leon Vizla zaplaceno
Andrea Valíková TJ Sokol Maxičky Ella Alaskan
Veronika Jínková Karpatský kynologický klub Awa Balance Point KK
Hana Filipová Argo MOK zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc-MC ? ? zaplaceno
Hana Rosenbergová Karlík Hvězda Vysočiny český horský pes zaplaceno
Zdeňka Barošová Kailua cold creek (Kazan) Sibiřský husky zaplaceno
Petra Němcová Zábřeh na Moravě Cyan Lake Australský ovčak zaplaceno
Eliška Kovářová Jestřebí u Zábřeha Nancy NOxBS zaplaceno
Lenka Malčíková Denny kříženec
Adriana Linhartová Canicross Olomouc Shira xAPBT
Eliska Trojnova Olomouc Kira Siberian husky
Celkem závodníků: 12

CCJ - SPRINT 4,5km - junioři 15-17 let

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Adéla Čermáková Canicross Beskydy Extra Kiwi BOC
Barbora Kaňová Canicross Beskydy Cácorka Asbrete BOC
Anežka Štihlová Canicross Beskydy Farro BOC
Tereza Grygarová Paskov Lady Australský ovčák zaplaceno
Markéta Ševčíková KK Prostějov Bella Kříženec
Aneta Krampolová Bonnie Border kolie
Adéla Bendová Mycí centrum VYTÁSEK s.r.o. Olomouc Kaira Rhodéský ridgeback zaplaceno
Simona Kučerová Ostrava Hrušov Annie NO
Jan Machala Potštát Anie z Čertovy kazatelny Border kolie zaplaceno
Petra Zedková Toby Border kolie zaplaceno
Andrea Konečná Monty Border kolie
Celkem závodníků: 11

Děti 3-6 let (300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Michal Kolář 3 - Obří Skály Ole AH
Marie Kolářová 3 - Obří Skály Ole AH
Radim Pecháček SC. SPERANZA Indian Hastrmánek NKO
Dominik Polešenský Canicross Olomouc Fin vestaj
Marek Loubal Rozběháme Česko Bela Jack Russell teriér
Celkem závodníků: 5

Děti 7-10 let (600m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Marek Berka Šumperk Avar Welššpringlšpanel
Natálka Hranáčová Majka shiba inu
Vendula Klusoňová Sportovní klub Bílá stopa z.s. Lenny Flat coated retrívr
Josef Nathaniel Hradil Těšetice Rozárie jezevčík/jorkšír
Lucie Weissová Canicross Beskydy Annie Boc
Jiří Hajduk Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Matěj Machala Potštát Elza z Čertovy kazatelny Border kolie
Sofinka Horníková Litovel Flin Dlouhosrstý jezevčík králičí
Robin Orlický BLUE Border kolie
Celkem závodníků: 9

Děti 11-14 let (1200m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Petra Sedláková Canicross Beskydy Nesquik Alkyra BOC
Barbora Chromčáková Canicross Beskydy Enzo Jackrusell
Rozalie Štihlová Canicross Beskydy Marsch-mallow BOC
Erika Tóthová Fly kříženec
Tereza Pajchlová Konice Jessi Border kolie
Bohdana Švecová Konice Annie Border Kolie
Alex Pecháček SC. Speranza Bary Bernský s. p. X border kolie
Natálie Rychterová Canicross Olomouc Betty Zlatý retrívr
Barbora Kovačíková Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes
Filip Bártl Živé Sokolovsko Megina kříženec
Celkem závodníků: 10

Mistrův běh (psí veteráni - 300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Radmila Janovská Zlín Mr. Céca AKE
Radim Pluskal Zlín Merci BOC
Hana Hradecká Drahanovice VIPER Eso Bonatom Stafordšírský bulterier
Celkem závodníků: 3

Speciální kategorie

2020 MČR Louisianských leopardích psů

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
David Šembera Dlouhá Loučka Aponi Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Eva Jeřábková Kroměříž Adorys Louisiansky leopardi pes zaplaceno
Kristýna Zvěřinová Catahoula Club EU Artemis Szádvarborsa Louisianský leopardí pes
Zuzana Kúdelková Sandy Louisiansky leopardi pes zaplaceno
Marie Jochovičová Praha Bowie Leopardí pes zaplaceno
Jana Páslerová MC Metuje Žába (Dumbo Numa II) louisianský leopardí pes zaplaceno
Zdeněk Caletka Canicross Olomouc Awenita Bowie Alamo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Veronika Včelařová Canicross Olomouc Durango Samý Úspěch Louisianský leopardí pes zaplaceno
Diana Vávrová Rozběháme Jaroměř Cooper Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Anna Vymazalová Bruntál Casper Louisiansky Leopardi pes
Michaela Ortlepp Živé Sokolovsko Alto el Sol Ocoa Louisiansky leopardi pes
Adéla Brabencová Živé Sokolovsko Amelia Dark Tamiaran Louisianský leopardí pes
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Iveta Müllerová Živé Sokolovsko Blue Velvet´s Aran Louisianský leopardí pes
Annette Prokešová Živé Sokolovsko Alpaco Valrhona Tamiaran Louisianský leopardí pes
Lukáš Svoboda Živé Sokolovsko Arriba Domori Tamiaran Louisianský leopardí pes
Václav Bártl Živé Sokolovsko Altamíra Amazonia de la Montana Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 17

2020 MČR Československých vlčáků

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jan Mach Šedý poklad Chilli Československý vlčák zaplaceno
Jiří Hranáč Allegra Wolf of the Highlands čsv zaplaceno
František Herbrich TJ Sokol Bělá nad Svitavou Birsa Gribedyr ČSV zaplaceno
Zuzana Nováková Gandalf Grey S Divokou krví československý vlčák
Milan Vytřísal Šternberk Viki ČSV
Pavel Školník SK-ČSV & spol. Airy z Litavské kotliny ČSV
Lucia Šuleková Častá Greysi Alassea z Devínskej československý vlčiak
Ladislav Fojtík Ostrava Drausus z Molu Es Československý vlčák zaplaceno
Jakub Slaninka Udiča Zdychavsky vlk Bodrik csv zaplaceno
Pavlína Hajduková Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Karolína Dohnalová Betty Krhův Dvůr Československý vlčak zaplaceno
Martin Hejda Luna Lovegood s Divokou krví Československý vlčák zaplaceno
David Hladký Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Karel Navratil Království Icarius Šedý Poklad Československý vlčák
Tomáš Bambušek Martin Obi-WAN Malý Bysterec československý vlčiak zaplaceno
Vojtěch Rusnok Návsí Seth Československý vlčák
Jan Zmrzlý LK Kraslice Samson Grey Střípek snů CSV zaplaceno
Celkem závodníků: 17