CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lukáš Družba NutsGo z.s. Aisha Dogcentrum's Guardian Beauceron zaplaceno
Robin Sikora Dolní Lomná Avur Československý vlčák zaplaceno
Petr Podstavka Carpathian Spirit Bahram Černý Kondor Australský ovčák zaplaceno
Oldřich Klusoň Sportovní klub Bílá stopa z.s. Lenny flat coated retriever zaplaceno
Martin Kovář Bren Československý vlčák zaplaceno
Ondřej Chaloupka Vamberk Bren Atir Bohemia Československý vlčák zaplaceno
David Volný Canicross Beskydy Barney Husky x NO zaplaceno
Jan Mach Teplice Chic&sexy alias Chilli Šedý poklad československý vlčák zaplaceno
Filip Richter Prostejov Biscuit Australský ovčák zaplaceno
David Opletal Canicross Olomouc Carrie 🐕 Kříženec zaplaceno
Tomáš Bambušek Slovenský športový klub československého vlčiaka & spol./Bratislava Obi-Wan Malý Bysterec československý vlčiak
František Herbrich Emfre Gribedyr československý vlčák zaplaceno
Jakub Slaininka Ucity Bodrik čsv
Jiří Jíra Chomutov Darius Dino Silesian Hunter československý vlčák zaplaceno
Michal Poledník MTO Hicham Greysther zaplaceno
Lukáš Mikulík Canicross Zlín Ketty RR zaplaceno
Lubomír Nečas Ostrov u macochy 80 Bety Labrador zaplaceno
Richard Klika Canicross Zlín Max BŠO zaplaceno
Jozef Frank Adorable Browni Verena's Nuffs Louisianský leopardí pes
Richard Matula Canicross Olomouc Atreju Španělský galgo zaplaceno
Vojtěch Fryč Canicross Přerov Trix Kříženec (bom x nko) zaplaceno
Jakub Slaninka Bodrík Csv
Petr Komrska TJ Sokol Maxičky Safira Evropský saňový pes zaplaceno
Miroslav Zelinka Canicross Olomouc Kaya Briard zaplaceno
Celkem závodníků: 24

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Eva Čurlejová Košice Perrita krátkosrstá kolie
Eva Čurlejová Košice Ben krátkosrstá kolie
Monika Krejčí Stránecká Zhoř Birsa Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Diana Vávrová Heřmanice CataRebels Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Hana Rosenbergová Karlík Hvězda Vysočiny český horský pes
Martina Kocourková Cassie Moravská kometa Belgický ovčák malinois zaplaceno
Kateřina Hladká KCHČSV/Štěpánovice Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Monika Tichá KCHČSV Klub chovatelů československého vlčáka / Smrček Bella Československý vlčák zaplaceno
Klára Volná STG Přerov Aladar Element Adrenaline Galgo Español zaplaceno
Renata Hejlová Letovice Aila Boxer zaplaceno
Petra Šandová Caniscross Zlín Carissima Velvet Diamond FCR zaplaceno
Marie Jochovičová Koudelková Praha 10 - Hostivař Alawa Bowie Alamo lousiánský leopardí pes zaplaceno
Aneta Weissová Čeladná Ariana NKO zaplaceno
Zuzana Kúdelková Catarebels Sandy Louisiansky leopardi pes
Milena Meixnerová Canicross Olomouc Kesie Kříženec zaplaceno
Ivana Indrová Dorothée d’Or Ame Magnanime Beauceron zaplaceno
Vladěna Štěpánková Zhoř Cayenne Moravská Kometa BO malinois
Hana Hradecká Canicross Olomouc Buddy z Dětkovských lesů NKO zaplaceno
Pavlína Hajduková Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Kristiána Kovarová Závada Sherry NO
Lucie Nečasová Jedovnice Besy Labrador zaplaceno
Lucie Němcová Kruzberk Callaway Calltess Dalmatin zaplaceno
Barbora Vanova CataRebels El Trigo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Hana Jurajdová Corry Dobrman zaplaceno
Hana Kovačíková ČHP Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes zaplaceno
Markéta Smékalová Mailo Bígl zaplaceno
Aneta Dvořáčková Canicross Zlín Annie Dalmatin zaplaceno
Daniela Priesolová Ostrava Dač kříženec
Kateřina Gruberová CC Olomouc Loki Kříženec zaplaceno
Hana Hrbková Predator workout Brno Falco Výmarský ohař zaplaceno
Adéla Kučerová Barney Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Viktorie Spěváčková Tonny Kříženec zaplaceno
Tereza Míšková Skrbeň Coudy from Devil rock Australský ovčák zaplaceno
Nataliya Navratilová Canicross Olomouc Wendy BOM zaplaceno
Kristýna Zvěřinová Artemis Szádvarborsa Louisianský leopardí pes
Lenka Štelclová Canicross Olomouc ❤️ Kája Pointer zaplaceno
Kristýna Navrátilová Canicross Olomouc Áron Kříženec zaplaceno
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín / CataRebels Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Veronika Dudková Canicross Olomouc Bastien Tapro Chodský pes zaplaceno
Tereza Nováková CC Olomouc BANY "Uba ze Štípek" Německý krátkosrstý ohař zaplaceno
Celkem závodníků: 40

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Ľubomír Oslanec Speed4dogs / Bratislava Afrodita MOK zaplaceno
Jan Bielik Rozběháme Česko Gina zaplaceno
Kamil Zelený Brno Salka Španělský galgo zaplaceno
Jiří Umlauf Brno Arnie Vizsla zaplaceno
Patrik Veselský Olomouc Annie Sibiřský husky zaplaceno
Milan Richter Mladeč Megí Labrador
Daniel Boucník Canicross Olomouc Marit Bjørgen alaskan husky zaplaceno
Michal Zeman Lanškroun Merlin bordera zaplaceno
Jan Machala Potštát Anie Border kolie zaplaceno
Martin Machala Potštát Cassie Border kolie zaplaceno
Michael Pluskal Zlín Bowee Border collie zaplaceno
Pavel Mikita Chobyně Brandy švýcarský honič zaplaceno
Michal Albrecht Canicross Olomouc Enjoy Krosandra Chodský pes zaplaceno
Rostislav Lindovský Ostrava Bady BOC zaplaceno
Honza Vybíral Canicross Přerov Sam Kříženec labradora zaplaceno
Celkem závodníků: 15

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Vendula Pechova Canicross Plzeň Bartik Bordekolie
Eliška Trojnová Olomouc Kira Husky zaplaceno
Jitka Tůmová MK Tlapky v tahu Xena český fousek zaplaceno
Barbora Beránková Bzenec Albert Stafordšírský teriér zaplaceno
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Monika Podstavka Carpathian Spirit Heaven for Everyone Bílá Hatanga Sibiřský husky zaplaceno
Lada Dražilová Letovice Bella Border kollie zaplaceno
Adriana Spáčilová Brno Lota Španělský galgo zaplaceno
Radka Vrublovská Olomouc Muffin (Alli Gator Ellegend Trilogy) australský ovčák zaplaceno
Lenka Bilíková HMC Wesson AKE
Monika Kabátová Casper Sibiřský husky zaplaceno
Petra Zedková Blazice Toby Border kolie
Martina Skřebská Olomouc Dante Ler Gopo krátkosrstá kolie zaplaceno
Lucie Hapalová Otrokovice Hromislava z Kyselovic hanácké chrtvajler zaplaceno
Aneta Kolodějová Canicross Beskydy Popcorn BOC zaplaceno
Martina Hejčová Canicross Olomouc Czech Captain Amans Kynos chodský pes zaplaceno
Barbora Kabátová CC Beskydy Forbee BOC zaplaceno
Jana Tržilová Ústí nad Labem Taruška Border Kolie
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Spaiky Mix zaplaceno
Alice Hrušková Brno Buddy kříženec zaplaceno
Regina Dervišoska Cassie kříženec
Veronika Jínková Chřibské paninky Awa Balance Point zaplaceno
Martina Holubová Krnov Bela Kříženec labradora zaplaceno
Michelle Matochová Mushing team Ostrava Arlou Border kolie
Lenka Pařízková MK Tlapky v tahu Oddie border kolie zaplaceno
Anika Grabec Canicross Zlín Delta Německý ohař zaplaceno
Markéta Tomáš Návsí Danae z Vančáku švýcarský honič zaplaceno
Kristýna Walterová Vícov Max Border kolie zaplaceno
Jolana Temlíková Aurora louisianský leopardí pes zaplaceno
Vladimíra Horáčková Ostrava Daenerys Z Kouzelných hor Border kolie zaplaceno
Emma Benýšková Canicross Olomouc Berry Krátkosrstá kolie zaplaceno
Jana Páslerová MC Metuje Dumbo Numa II louisianský leopardí pes zaplaceno
Veronika Rozsívalová Canicross Olomouc Hako Australský ovčák zaplaceno
Tereza Matulová Canicross Olomouc Ari Cassiopeia Španělský galgo zaplaceno
Klára Šmoldasová Masha xBOM zaplaceno
Dagmar Laníková CC Olomouc Brunette Ble-chacha Kaiannco HO zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Blondie Yabalute BOM zaplaceno
Dáša Jašíčková Canicross Olomouc Denny border colie zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc Odie Čochtan zaplaceno
Adriana Linhartová Canicross Olomouc Shira xAPBT zaplaceno
Radmila Janovská Canicross Zlín Cyrano dai Muratori AKE zaplaceno
Markéta Havrdová Canicross Olomouc Darwin Vipet zaplaceno
Lucie Bauerova Canicross Olomouc Goofy Toller zaplaceno
Katrin Marie Dluhošová Orlová GiGi Kříženec zaplaceno
Celkem závodníků: 44

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
David Žoužela Bludov Lyra Whippet zaplaceno
Patrik Nedoma Příbor Canabis Bonasa Sorbus český strakatý pes zaplaceno
Radim Pluskal Zlín Blue Kříženec zaplaceno
Pavel Machala Potštát Aura border terier zaplaceno
Martin Grénar Moravsky Beroun Benny Parson russel terier zaplaceno
Lukáš Zapletal Troubelice Erny Beagle zaplaceno
Celkem závodníků: 6

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jana Langová Mohelnice Tera Kříženec zaplaceno
Michaela Chlebdová Berry lvíček zaplaceno
Eva Jeřábková CataRebels Gizmo Big Scotty's dream JTR zaplaceno
Jana Kohoutková Ostrava - Mariánské Hory Filip Jack Russel Terier zaplaceno
Veronika Peterková Olomouc Yass Želivská perla Anglický kokršpaněl zaplaceno
Zuzana Grénarová Moravsky Beroun Kim Jack russel terier zaplaceno
Renata Pluskalová Zlín Zaza Trpasličí pinč zaplaceno
Michaela Petrošová Ostrava Wyatt BOC zaplaceno
Lucie Lachová Ostrava Poppy kříženec zaplaceno
Renata Luběníková Canicross Olomouc Benjamin Bohemia Magic Chockolade JRT zaplaceno
Klára Vašíková Jerry Anglický kokršpaněl zaplaceno
Kristýna Kumrová Benny Malý knírač
Markéta Šupplerová Canicross Olomouc Rufus Vestaj zaplaceno
Dagmar Laníková CC Olomouc Clownfish ze Štokova AKE zaplaceno
Kristýna Loubalová Briciola Jack Russell teriér zaplaceno
Celkem závodníků: 15

CCJ - SPRINT 4,5km - junioři 15-17 let

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Natálie Kadlečková CataRebels Adorys Louisianský leopardí pes zaplaceno
David Šembera Dlouhá Loučka Aponi Bowie Alamo Louisiansky leopardí pes zaplaceno
Ondřej Grénar Moravsky Beroun Ronny Kříženec jagtteriera zaplaceno
Markéta Ševčíková KK Prostějov Bella Kříženec zaplaceno
Daniel Karásek - Annie NO
Tereza Kubelková Kaira Foxteriér Hladkosrstý zaplaceno
Karolína Šplíchalová MK Tlapky v tahu Qeen Amy Alkyra Border kolie
Celkem závodníků: 7

Děti 3-6 let (300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Kristýna Sojková Breydy
Kateřina Cíchová CC Olomouc Šagel Americký bezsrstý teriér
Emma Volná STG Přerov powerful Taranis de la Suerte Yorkshire Terrier
Kasia Podstavka Carpathian Spirit Heaven for Everyone Bílá Hatanga Sibiřský husky
Isabela Richter Prostějov Enie Husky
Alexandr Vlach Czech Captain Amans Kynos chodský pes
Laura Strašilová Sportovní klub ČSV Isabel fon Bubak ČSV
damian Lehnert Alisha z Vančáku švýcký honič
Petr Hlaváč Liptaň Monty Kříženec jezevčíka
Matěj Holub Krnov Monty Kříženec jezevčíka
Jakub Lakomý Canicross Olomouc Hako Australský ovčák
Eliška Ferziková Olomouc Arnošt Mix
Viktorie Němcová Kružberk Callaway Calltess Dalmatin
Marta Valerie Loubalová Malé Hradisko Bela Jack Russell teriér
Magdaléna Tomáš Navsí Danae z Vancaku Švýcarský honič
Václav Sudek MC Metuje Dumbo Numa II louisianský leopardí pes
Štěpán Havrda Canicross Olomouc Darwin Vipet
Kryštof Šuppler Canicross Olomouc Rufus Vestaj
Marek Loubal Bela Jack Russell teriér
Vojtěch Havrda Darwin Vipet
Dominik Polešenský Canicross Olomouc Linn Xapatán AKE
Celkem závodníků: 21

Mladší žáci 7-10 let (600m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Kryštof Sojka Breydy
Jakub Lochman Bushy-tailed Ambassador Sun
Michal Balaštík Mutěnice Fík Border collie
Veronika Dražilová Letovice Bella Border kollie
Nela Richter Prostějov Enie Husky
Lucie Weissová Čeladná Annie Boc
Jolana Klusoňová Dannyho smečka Lenny Flat coated retrívr
Dominik Daniš Veselíčko Sanny Pomeranian
Vendula Klusoňová Sportovní klub Bílá stopa z.s. Lenny Flat coated retrívr
Klaudie Lehnertová Alisha z Vančáku švýcký honič
Ema Holubová Liptaň Monty Kříženec jezevčíka
Alena Holubová Liptaň Frenky Kříženec čínského chocholatého psa
Sofinka Horníková Litovel Flin Dlouhosrstý jezevčík
Jiří Hajduk Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Matěj Machala Potštát Elza z Čertovy kazatelny Border kolie
Josef Nathaniel Hradil Těšetice Rozárie jezevčík/jorkšír
Eliška Chybíková Canicross Olomouc Jasmína Sinensis Bohemia (Jessie) Německý ovčák
Celkem závodníků: 17

Starší žáci 11-14 let (1200m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Nikola Dvořáková Bany "Uba ze Štípek" německý krátkosrstý ohař
Eva Ferenčíková Bruntál Gentle Geekii Kimbillio Australská kelpie
Lucie Dražilová Letovice Bella Border kollie
Filip Šando Caniscross Zlín Carissima Velvet Diamond FCR
Petra Sedláková Canicross Beskydy Nesquik Alkyra BOC
Ema Chaloupková Vamberk Aisha Atir Bohemia Československý vlčák
Apolena Šťastná Wooki Border colie
Marie Svobodníková Canicross Olomouc Archibald Ruffian's Legend Sibiřský husky
Natálie Rychterová Canicross Olomouc Áron Kříženec
Tereza Pajchlová Konice Jessi XBoc
Tereza Kromková Ember Černá luna chodský pes
Kačka Balážová Canicross Olomouc Boženka SH
Dominik Kovařík Prostějov Spike, (Sopík Libachar) Český strakatý pes
Barbora Kovačíková ČHP Laura Hvězda Vysočiny Český horský pes
Tina Kedziorová Brno Peggy kříženec
Markéta Gaščíková - Brit Boc
Celkem závodníků: 16

Mistrův běh (psí veteráni - 300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Adriana Linhartová Canicross Olomouc Diego xAPBT
Zuzana Doláková MK JCC Griffin Louisianský leopardí pes
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Beatrice Killer's Hole Parson Russell Teriér
Eliška Ferziková Olomouc Piškot Zlatý retriever
Lucie Němcová Kružberk Almond Eye Clair de Lune Dalmatin
Hana Hradecká Canicross Olomouc Viper Eso Bonatom STafordšírský bulterier
Lenka Štelclová Canicross Olomouc Zinka Evropský saňový pes
Veronika Dudková Canicross Olomouc Girra Xapatán AKE
Radmila Janovská Canicross Zlín Mr. Céca AKE
Celkem závodníků: 9

Speciální kategorie

Mistrovství ČR ČSV

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Monika Krejčí Stránecká Zhoř Birsa Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Kateřina Hladká KCHČSV/Štěpánovice Dix Vlčí tlapka Československý vlčák zaplaceno
Monika Tichá KCHČSV Klub chovatelů československého vlčáka / Smrček Bella Československý vlčák zaplaceno
Robin Sikora Dolní Lomná Avur Československý vlčák zaplaceno
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Martin Kovář Bren Československý vlčák zaplaceno
Ondřej Chaloupka Vamberk Bren Atir Bohemia Československý vlčák zaplaceno
Jan Mach Teplice Chic&sexy alias Chilli Šedý poklad československý vlčák zaplaceno
Tomáš Bambušek Slovenský športový klub československého vlčiaka & spol./Bratislava Obi-Wan Malý Bysterec československý vlčiak
František Herbrich Emfre Gribedyr československý vlčák zaplaceno
Jakub Slaininka Ucity Bodrik čsv
Jiří Jíra Chomutov Darius Dino Silesian Hunter československý vlčák zaplaceno
Pavlína Hajduková Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Jakub Slaninka Bodrík Csv
Celkem závodníků: 14

Catahoula Race

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Diana Vávrová Heřmanice CataRebels Louisiánský leopardí pes zaplaceno
Marie Jochovičová Koudelková Praha 10 - Hostivař Alawa Bowie Alamo lousiánský leopardí pes zaplaceno
Zuzana Kúdelková Catarebels Sandy Louisiansky leopardi pes
Natálie Kadlečková CataRebels Adorys Louisianský leopardí pes zaplaceno
David Šembera Dlouhá Loučka Aponi Bowie Alamo Louisiansky leopardí pes zaplaceno
Barbora Vanova CataRebels El Trigo Louisianský leopardí pes zaplaceno
Jolana Temlíková Aurora louisianský leopardí pes zaplaceno
Jana Páslerová MC Metuje Dumbo Numa II louisianský leopardí pes zaplaceno
Jozef Frank Adorable Browni Verena's Nuffs Louisianský leopardí pes
Kristýna Zvěřinová Artemis Szádvarborsa Louisianský leopardí pes
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín / CataRebels Athos Szádvárborsa Louisianský leopardí pes
Celkem závodníků: 11