CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Martin Očadlík Holešov Raven Arya s Divokou krví Československý vlčák
Petr Fochler SK Děti Severu Cash ESP zaplaceno
Petr Loprais Canicross Zlín Kaira (Boča Dekim Lexus) BOM zaplaceno
Martin Kovář Ústí nad Orlicí Bren (Aron šedá krev) Československý vlčák zaplaceno
Lukáš Mikulík Canicross Zlín Ketty Rhodéský ridgeback zaplaceno
Aleš Ticháček Březnice Faragon Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Richard Matula CC Olomouc Atreju Galgo Español zaplaceno
Robin Sikora Silesian Hunter Avur Maeg Brano Československý vlčák zaplaceno
Michal Poledník Otice Hicham Greysther zaplaceno
Jan Kaisler Mylady Mystery ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Michael Mrštík Canicross Šumperk Bak Dancing Warrior Československý vlčák zaplaceno
Patrik Srněnský Bodie Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Vojtěch Fryč Canicross Přerov Trix Kříženec bom x nko zaplaceno
David Volný CC Beskydy Barney SHxNO zaplaceno
Vojtěch Rozmahel Canicross Olomouc Venny z Býchorska Německý ohař zaplaceno
Petr Gregor Prostějov Pluto Australský ovčák zaplaceno
Kamil Sobotka Bilovec Kira Eurohound zaplaceno
Celkem závodníků: 17

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lenka Kamasová Jaroslavice Arya Celtie Thrudheimthor Německý ovčák
Nela Walachová Mushing team Ostrava Wayne Gretzky Vitmar Dalmatin
Lucie Hlinovska Rozběháme Most Mailin Španělský galgo zaplaceno
Renáta Libová Krnov Edward BOM zaplaceno
Jana Kakáčová KKK Kiliana Jornet ESP
Stephanie Mach Antaios BOM
Kateřina Tlášková Olomouc Rony Výmarský ohař zaplaceno
Michaela Petrošová Ostrava Donnie Dobrman zaplaceno
Jana Kliková Canicross Zlín Max BŠO
Zdeňka Musálková Olomouc Darko NDO zaplaceno
Jessica Fenclová Canicross Plzeň Freya mix labrador zaplaceno
Helena Urbánková Sněžné Kobry Pax ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Karolína Jurnečková Brno William kříženec zaplaceno
Marcela Skopalová Loučany Caius od Šesťáku Československý vlčák zaplaceno
Markéta Jakubcová Horka u Chrudimi Arrak Wolf of the Highlands Československý vlčák zaplaceno
Tereza Škodová Velká Bystřice Katty Německý ovčák
Veronika Kupková Svitávka Ben Sibiřský husky
Vanda Nováková Brno Gas Hurricane of Heavenly Love AUO zaplaceno
Tereza Rozehnalová Prostějov Rozinka Beauceron zaplaceno
Hana Hradecká CC Olomouc Buddy z Dětkovskych lesů NKO
Kateřina Suderová Ostrava Ira Danbero německý ovčák zaplaceno
Hana Jurajdová Beskydský Dogmaraton Team Corry DB zaplaceno
Milena Meixnerová Canicross Olomouc Kesie Kříženec zaplaceno
Petra Krumpholcova Alf Border collie zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Kája Pointr zaplaceno
Monika Krejčí KCHČSV Fadil Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Anika Grabec Canicross Zlín Delta Německy krátkosrstí ohař zaplaceno
Kateřina Hladká Štěpánovice X’ Apollyon II z Peronówki ~ Niro Československý vlčák zaplaceno
Kristýna Alexová Oliva (Julča od Tekly) Německý Krátkosrstý Ohař zaplaceno
Adéla Kučerová Barney Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Aydea Louisianský leopardí pes
Martina Kocourková Cassie Belgický ovčák malinois zaplaceno
Kateřina Drozdová WODS,MTO Opie Aljašský malamut zaplaceno
Michelle Matochová Mushing team ostrava Arlou Boc zaplaceno
Celkem závodníků: 34

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Martin Řezáč Mushing Team Ostrava Suki Sibiřský Husky zaplaceno
Michael Tomanek Beskydský Dogmaraton Team Zara Sibiřský husky zaplaceno
Patrik Nedoma Příbor Čaky Český strakatý pes zaplaceno
Michal Albrecht Zábřeh Clarity z podhořanských kopců (Viky) Australský ovčák zaplaceno
Tomaš Kromka Aschera Shadow dream chodský pes zaplaceno
Jan Větrovec CC Olomouc Pikuš Kratkosrstá kolie
Michal Kabát Canicross Beskydy Špek BOC zaplaceno
Martin Machala Potštát Cassie Z Čertovy kazatelny Border kolie zaplaceno
Martin Pachta Olomouc Mex Kříženec zaplaceno
Kamil Měrka Šumperk Míša BC
Honza Vybíral Canicross Přerov Sam Kříženec labradora zaplaceno
Tadeáš Salvet Canicross Přerov Beki Kříženec zaplaceno
Rostislav Lindovský Mushing team Ostrava Bady BOC zaplaceno
Celkem závodníků: 13

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Julie Vítková Brno Kiba Border kolie zaplaceno
Radka Vrublovská Muffin Australský ovčák
Michaela Adamcová Mushing team Ostrava Rony Border kolie zaplaceno
Veronika Novotná Canicross Beskydy Herriet Flat coated retriever zaplaceno
Jana Langová Mohelnice Tera Kříženec zaplaceno
Lada Vaňková Gatsby Sibiřský husky zaplaceno
Veronika Kaldová SK Sever Brno Ebby BOCxHuntaway
Marcela Kašpaříková Lipník nad Bečvou MAX Siberian Husky zaplaceno
Marcela Kašpaříková Lipník nad Bečvou MAX Siberian Husky
Michaela Jandová PRAHA Zipper Border colie
Marcela Zaoralová VYŠKOV na Moravě Wolf Borderkolie zaplaceno
Adéla Šrůtková Dubňany Damarino z Brzáneckých vinohradů AUO zaplaceno
Markéta Myslivcová Canicross Plzeň Gina Kříženec zaplaceno
Lucie Dořičáková Ostrava Aimee MOK
veronika čermáková Bailey švýcký honič
Denisa Harantová Rocky Kříženec
Luca Hapalová Otrokovice Hromališka hanácké chrtvajler zaplaceno
Gabriela Benešová Náměšť na Hané Fíbí AUO zaplaceno
Karolína Letochová Zlín Lora Pointr zaplaceno
Lucie Němcová Kružberkros Callaway Calltess Dalmatin zaplaceno
Martina Hejčová Canicross Olomouc Czech Captain Amans Kynos chodský pes
Pavlína Hajduková Mushing team Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Tereza Matulová Canicross Olomouc Ari Cassiopeia Španělský galgo zaplaceno
Anežka Štihlová Canicross Beskydy Marsch-mallow Alkyra BOC zaplaceno
Barbora Kabátová Canicross Beskydy Forbee BOC zaplaceno
Zuzana Kmentová Canicross Olomouc Apollo Stafordšírský bulteriér zaplaceno
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Barbora Šonská Olomouc Erwin kříženec zaplaceno
Klára Vašíková Canicross Přerov Ený Labrador zaplaceno
Lenka Žáčková Kopřivnice Bounty Mali-Gang Belgický ovčák malinois zaplaceno
Lucie Binarová Olomouc Sally Border kolie zaplaceno
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Spaiky Voříšek
Jolana Temlíková Šternberk Luisa (Jetta) Louisianský leopardí pes zaplaceno
Lucie Bauerová Canicross Olomouc Goofy Targaryen Fire NSDTR zaplaceno
Karolína Jahelková Bertíček Maďarský ohař zaplaceno
Vladimíra Horáčková SKOB Ostrava Daenerys Z Kouzelných hor “Sany” BOC zaplaceno
Aneta Kolodějová CC Beskydy Popcorn Alkyra BOC zaplaceno
Veronika Rozsívalová CC Olomouc Hako z Radlické čtvrti Australský ovčák zaplaceno
Markéta Havrdová Canicross Olomouc Darwin Tokoto Trikonto Whippet zaplaceno
Petra Akrapová Olomouc Finrico BicFrey Ex Family Geluzee Border kolie
Vendula Pechova Canicross Plzen Vendula Pechova Border kolie zaplaceno
Celkem závodníků: 41

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jakub Šmerda TJ Sokol Maxičky Arnika "Ája" Strakatá packa Český strakatý pes zaplaceno
Ondřej Popelka Canicross Olomouc Abby z Pařezové chaloupky PRT zaplaceno
Marek Trunda Predator Workout Olomouc Zoe Jack Russell teriér zaplaceno
Ondřej Kryl Beskydský Dogmaraton Team Thor kříženec zaplaceno
Lukáš Zapletal Troubelice Erny Weinlinie Bígl zaplaceno
Jaromír Bronec Liga 100 Olomouc Goldie Blue North Whippet zaplaceno
Michael Pluskal Zlín BlueFire Kříženec zaplaceno
Celkem závodníků: 7

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Martina Šimková Aron Dauntless Hunter Foxteriér zaplaceno
Ľubica Oczková Beskydský Dogmaraton Team Biri kříženec zaplaceno
Jana Tržilová Hruboskalský canicross Taruška Border kolie
Petra Adamovská Havířov Eda hladkosrstý foxteriér zaplaceno
Markéta Toroni canicross Šumperk Yukki BC zaplaceno
Eva Martinková Sherry Český strakatý pes
Jana Kohoutková Mushing team Ostrava Filip JRT zaplaceno
Carolyn Reeb-Menlove Prague Lucy Mutt/mixed terrier
Markéta Šupplerová Canicross Olomouc Rufus Vestaj zaplaceno
Renata Pluskalová Zlín My Lockdown Van - Bery Sheltie zaplaceno
Celkem závodníků: 10

MCCM - MID 10,5km - muži se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Marek Fukala Beskydský Dogmaraton Team Loki Sibiřský husky zaplaceno
Pavel Hampl Mohelnice Baddy whipett zaplaceno
Pavel Mikita Chobyně Brandy Moravian Pride Švýcarský honič
Radim Gajdacz Beskydský Dogmaraton Team Ayra Sibiřský Husky zaplaceno
Martin Knesl Nový Jičín Ernie Irský setr zaplaceno
Pavel Mikita Chobyně Brandy Moravian Pride švýcarský honič zaplaceno
Aleš Havranek Canicross Valašsko Jessie Australský ovčák zaplaceno
Jiří Umlauf Brno Arnie MOK zaplaceno
Roman Lukovský Srtg Podluží Daneček MOK zaplaceno
Jan Antoš Karpatský kynologický klub ARNY Ohař x
Dominik Valeček Žimrovice Cora Výmarský ohař zaplaceno
Petr Kolár Obří Skály Einar AH zaplaceno
Jakub Slaninka Speed 4 dogs Zdychavsky vlk Bodrík československý vlčiak
Jaroslav Mareš Canicross Olomouc Grayce Border kolie zaplaceno
Daniel Boucník Canicross Olomouc Marit Bjørgen alaskan husky zaplaceno
Jiří Vlas Canicross Plzeň Matěj BOC zaplaceno
Petr Komrska TJ Sokol Maxičky Safira Esp zaplaceno
Celkem závodníků: 17

MCCW - MID 10,5km - ženy se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Pavel Rataj Mája Západosibiřská lajka
Marcela Peichlová Canicross Olomouc Karamelka Sibiřský husky zaplaceno
Klára Volná Galgo Español
Klára Volná Aladar Element Adrenaline Španělský Galgo zaplaceno
Ivana Vyletelová Banská Bystrica Ibar Cevaro NO
Aneta Dvořáčková Canicross Zlín Annie Dalmatin zaplaceno
Jana Pecháčková Cc Olomouc Indian Hastrmánek Německý krátkosrstý ohař
Dominika Staśová Havířov Speedy X BOC zaplaceno
Irena Stuchlíková Canicross Zlín Frego MOK zaplaceno
Romana Bárová Canicross ŠPK Doctor Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Martina Skřebská Olomouc Dante Ler Gopo krátkosrstá kolie
Adriana Linhartová Canicross Olomouc Shira xAPBT zaplaceno
Markéta Tomáš Třinec Danae z Vančáku Švýcarský honič zaplaceno
Nataliya Navratilová Canicross Olomouc Wendy BOM zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Ole AH zaplaceno
Darina Andertová Canicross Šumperk Čenda Australský ovčák zaplaceno
Veronika Buchtíková Zlechov Harvey Erfai Danel Sogno Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Alena Drietonská šumperk Brixie amstaf zaplaceno
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Alaka'i Louisianský leopardí pes
Adéla Bartošová TJ Sokol Maxičky Akira Černava Moravia NKO zaplaceno
Petra Tomanková Canicross Olomouc Tracy Border collie zaplaceno
Zlata Červenáková Karpatský kynologický klub Saša Mix zaplaceno
Blanka Lukovská Srtg Podluží Harley MOK zaplaceno
Hana Němečková Canicross Plzeň Willy Border Kolie zaplaceno
Hana Rosenbergová Beskydský Dogmaraton Team Karlík Hvězda Vysočiny český horský pes zaplaceno
Celkem závodníků: 25

CCJ - SPRINT 4,5km - junioři 15-17 let

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Amálie Vojtková Canicross Beskydy Sagi Sibiřský husky zaplaceno
Alex Pecháček Cc Olomouc Bary Border x bernský
Tereza Grygarová Mushing team Ostrava Lady Australský ovčák zaplaceno
Sára Hlavinková Olomouc Endy Hovawart zaplaceno
Petra Sedláková CC Beskydy Nesquick Alkyra BOC zaplaceno
Agáta Vyroubalová Groot Aussieland Australský ovčák zaplaceno
Eliška Suderová Ostrava Dream Come True Carcassonne Tolugo "Emmy" australský ovčák zaplaceno
Celkem závodníků: 7

Děti 3-6 let (300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Kryštof Šuppler Canicross Olomouc Rufus vestaj
Lexík Vlach Canicross Olomouc Czech Captain Amans Kynos chodský pes
Martina Zdařilová Powerful Taranis de La Suerte Yorkshire Terrier
Emma Volná Aladar Element Adrenaline Galgo Español
David Musálek Olomouc Darko NDO
Eliška Ferziková Mohelnice Arnošt Voříšek
Damian Lehnert scooby švýcký honič
Nina Zatloukalová Slatinice Joy Whippet
Magdaléna Tomáš Třinec Danae z Vančáku Švýcarský honič
Viktorie Němcová Kružberkros Callaway Calltess Dalmatin
Adam Dundalek Alf Border collie
Štěpán Havrda Canicross Olomouc Darwin Tokoto Trikonto Whippet
Vojtěch Havrda Canicross Olomouc Chipsy Blue North Whippet
Celkem závodníků: 13

Mladší žáci 7-10 let (600m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Hana Olejníková Brno Kiba Border kolie
Nela Kejklíčková Czech Captain Amans Kynos chodský pes
Jolana Klusoňová Dannyho smečka Lenny flat coated retriever
Matěj Machala Potštát Elza z Čertovy kazatelny Border kolie
Malvína Kvíčalová Drahanovice Brejdy Border kolie
Radim Pecháček Cc Olomouc Bary Border x bernský
Jakub Lochman Krakovec Lilly Stafordšírský Bulteriér
Nela Tomankova Canicross Olomouc Tracy Border collie
Klaudie Lehnertova fleur švýcký honič
Tereza Lukovská Srtg Podluží Grace Německý špic
František Kutálek MTO Arlou Boc
Dominik Polešenský Canicross Olomouc Linecký koláček AKE
Erik Ticháček Březnice Keirika X špice
Adrianka Majdišová Mikulovice Rita Německý ovčák
Niki Špunda Max Jack Russell teriér
Celkem závodníků: 15

Starší žáci 11-14 let (1200m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Vendula Klusoňová Dannyho smečka Lenny flat coated retriever
Eliška Pohludková Canicross Beskydy Lexi Border kolie
Lukáš Lochman Krakovec Ejmi Street Kolie
Veronika Gorná Canicross Beskydy Fiflenka Draco Bohemia Border Kolie
Barbora Chromčáková Canicross Beskydy Farro od Knínické studánky BOC
Tina Kedziorová Brno Peggy kříženec
Adina sunarto Praha amigo auo
Kateřina Balážová CC Olomouc Boženka Sibiřský husky
Matěj Beneš Náměšť na Hané Fíbí AUO
Eliška Chybíková Canicross Olomouc Áron kříženec
Eliška Chybíková Canicross Olomouc Jasmína Sinensis Bohemia (Jessie) NO
Jakub Rozehnal Prostějov Clownfish ze Štokova AKE
Nikol Součková Sportovní klub Bílá stopa z.s. / Staré Město Jessie Alaskan
Tereza Kromková Fly Ciara Černá luna chodský pes
Jiří Hajduk Silesian Hunter Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Lucie Galeková Buk (Přerov) Torr Impressia-Box Německý boxer
Lucie Galeková Buk (Přerov) Torr Německý Boxer
Celkem závodníků: 17

Mistrův běh (psí veteráni - 300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Odie Brundibál
Martina Anna Nováčková Olomouc Bailee Black Sapphire SBT
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Zinka ESP
Gabriela Všolková Olomouc Kačenka Yorkshire teriér
Eliška Ferziková Mohelnice Ben Yorkshire teriér
Lenka Ticháčková Březnice Chelsea Jack Russell Teriér
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Beatrice Killer's Hole Parson Russell Teriér
Radka Janovská Canicross Olomouc Black Jack z Lhotecké linie & Mistr Céca AKE
Celkem závodníků: 8

Speciální kategorie

Mistrovství ČR ČSV 2022

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Martin Očadlík Holešov Raven Arya s Divokou krví Československý vlčák
Martin Kovář Ústí nad Orlicí Bren (Aron šedá krev) Československý vlčák zaplaceno
Helena Urbánková Sněžné Kobry Pax ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Marcela Skopalová Loučany Caius od Šesťáku Československý vlčák zaplaceno
Markéta Jakubcová Horka u Chrudimi Arrak Wolf of the Highlands Československý vlčák zaplaceno
Aleš Ticháček Březnice Faragon Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Robin Sikora Silesian Hunter Avur Maeg Brano Československý vlčák zaplaceno
Pavlína Hajduková Mushing team Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Jan Kaisler Mylady Mystery ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Monika Krejčí KCHČSV Fadil Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Michael Mrštík Canicross Šumperk Bak Dancing Warrior Československý vlčák zaplaceno
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Kateřina Hladká Štěpánovice X’ Apollyon II z Peronówki ~ Niro Československý vlčák zaplaceno
Celkem závodníků: 13