CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Aleš Ticháček Březnice Faragon Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Richard Matula CC Olomouc Atreju Galgo Español zaplaceno
Robin Sikora Silesian Hunter Avur Maeg Brano Československý vlčák
Michal Poledník Otice Hicham Greysther zaplaceno
Jan Kaisler Mylady Mystery ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Michael Mrštík Canicross Šumperk Bak Dancing Warrior Československý vlčák
Radoslav Kolář Buk Torr Impressia-Box Německý boxer zaplaceno
Patrik Srněnský Bodie Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Vojtěch Fryč Canicross Přerov Trix Kříženec bom x nko zaplaceno
David Volný CC Beskydy Barney SHxNO zaplaceno
Vojtěch Rozmahel Canicross Olomouc Venny z Býchorska Německý ohař zaplaceno
Petr Gregor Prostějov Pluto Australský ovčák zaplaceno
Kamil Sobotka Bilovec Kira Eurohound zaplaceno
Celkem závodníků: 13

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy nad 25kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Tereza Škodová Velká Bystřice Katty Německý ovčák
Veronika Kupková Svitávka Ben Sibiřský husky
Vanda Nováková Brno Gas Hurricane of Heavenly Love AUO zaplaceno
Tereza Rozehnalová Prostějov Rozinka Beauceron zaplaceno
Hana Hradecká CC Olomouc Buddy z Dětkovskych lesů NKO
Kateřina Suderová Ostrava Ira Danbero německý ovčák zaplaceno
Hana Jurajdová Beskydský Dogmaraton Team Corry DB zaplaceno
Milena Meixnerová Canicross Olomouc Kesie Kříženec zaplaceno
Petra Krumpholcova Alf Border collie zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Kája Pointr zaplaceno
Monika Krejčí KCHČSV Fadil Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Anika Grabec Canicross Zlín Delta Německy krátkosrstí ohař zaplaceno
Kateřina Hladká Štěpánovice X’ Apollyon II z Peronówki ~ Niro Československý vlčák zaplaceno
Kristýna Alexová Oliva (Julča od Tekly) Německý Krátkosrstý Ohař zaplaceno
Adéla Kučerová Barney Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Aydea Louisianský leopardí pes
Martina Kocourková Cassie Belgický ovčák malinois zaplaceno
Kateřina Drozdová WODS,MTO Opie Aljašský malamut zaplaceno
Celkem závodníků: 18

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Michal Albrecht Zábřeh Clarity z podhořanských kopců (Viky) Australský ovčák zaplaceno
Tomaš Kromka Aschera Shadow dream chodský pes zaplaceno
Jan Větrovec CC Olomouc Pikuš Kratkosrstá kolie
Michal Kabát Canicross Beskydy Špek BOC zaplaceno
Martin Machala Potštát Cassie Z Čertovy kazatelny Border kolie zaplaceno
Martin Pachta Olomouc Mex Kříženec zaplaceno
Kamil Měrka Šumperk Míša BC
Honza Vybíral Canicross Přerov Sam Kříženec labradora zaplaceno
Tadeáš Salvet Canicross Přerov Beki Kříženec zaplaceno
Jan Havrda Canicross Olomouc Darwin Tokoto Trikonto Whippet zaplaceno
Rostislav Lindovský Mushing team Ostrava Bady BOC zaplaceno
Celkem závodníků: 11

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy 15-24,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Karolína Letochová Zlín Lora Pointr zaplaceno
Lucie Němcová Kružberkros Callaway Calltess Dalmatin
Pavlína Hajduková Mushing team Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Anežka Štihlová Canicross Beskydy Marsch-mallow Alkyra BOC zaplaceno
Barbora Kabátová Canicross Beskydy Forbee BOC zaplaceno
Zuzana Kmentová Canicross Olomouc Apollo Stafordšírský bulteriér zaplaceno
Markéta Ševčíková CC Olomouc Bella Kříženec zaplaceno
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Dido Haaye Bonremo Vemsilumpa HO zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Brunette Ble-chacha Kaiannco HO zaplaceno
Venuše Kopřivíková CC Olomouc Blondie Yabalute BOM zaplaceno
Barbora Šonská Olomouc Erwin kříženec zaplaceno
Klára Vašíková Canicross Přerov Ený Labrador zaplaceno
Lenka Žáčková Kopřivnice Bounty Mali-Gang Belgický ovčák malinois zaplaceno
Lucie Binarová Olomouc Sally Border kolie zaplaceno
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Spaiky Voříšek
Marta Pátková Olomouc Arya Labradorský retrívr zaplaceno
Lenka Bilíková HMC Wesson AKE zaplaceno
Jolana Temlíková Šternberk Luisa (Jetta) Louisianský leopardí pes zaplaceno
Lucie Bauerová Canicross Olomouc Goofy Targaryen Fire NSDTR zaplaceno
Karolína Jahelková Bertíček Maďarský ohař zaplaceno
Vladimíra Horáčková SKOB Ostrava Daenerys Z Kouzelných hor “Sany” BOC zaplaceno
Aneta Kolodějová CC Beskydy Popcorn Alkyra BOC zaplaceno
Veronika Rozsívalová CC Olomouc Hako z Radlické čtvrti Australský ovčák zaplaceno
Petra Akrapová Olomouc Finrico BicFrey Ex Family Geluzee Border kolie
Michelle Matochová Mushing team ostrava Arlou Boc zaplaceno
Vendula Pechova Canicross Plzen Vendula Pechova Border kolie zaplaceno
Celkem závodníků: 27

CCM - SPRINT 4,5km - muži se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lukáš Zapletal Troubelice Erny Weinlinie Bígl zaplaceno
Jaromír Bronec Liga 100 Olomouc Goldie Blue North Whippet zaplaceno
Michael Pluskal Zlín BlueFire Kříženec zaplaceno
Celkem závodníků: 3

CCW - SPRINT 4,5km - ženy se psy do 14,9kg

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Denisa Kopřivíková CC Olomouc Clownfish ze Štokova AKE zaplaceno
Jana Kohoutková Mushing team Ostrava Filip JRT zaplaceno
Carolyn Reeb-Menlove Prague Lucy Mutt/mixed terrier
Markéta Šupplerová Canicross Olomouc Rufus Vestaj zaplaceno
Renata Pluskalová Zlín My Lockdown Van - Bery Sheltie zaplaceno
Markéta Havrdová Canicross Olomouc Chipsy Blue North Whippet zaplaceno
Celkem závodníků: 6

MCCM - MID 10,5km - muži se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Roman Lukovský Srtg Podluží Daneček MOK zaplaceno
Jan Antoš Karpatský kynologický klub ARNY Ohař x
Dominik Valeček Žimrovice Cora Výmarský ohař zaplaceno
Petr Kolár Obří Skály Einar AH zaplaceno
Jakub Slaninka Speed 4 dogs Zdychavsky vlk Bodrík československý vlčiak
Jaroslav Mareš Canicross Olomouc Grayce Border kolie zaplaceno
Daniel Boucník Canicross Olomouc Marit Bjørgen alaskan husky zaplaceno
Jiří Vlas Canicross Plzeň Matěj BOC zaplaceno
Petr Komrska TJ Sokol Maxičky Safira Esp zaplaceno
Celkem závodníků: 9

MCCW - MID 10,5km - ženy se psy

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Markéta Tomáš Třinec Danae z Vančáku Švýcarský honič zaplaceno
Martina Hejčová Canicross Olomouc Czech Captain Amans Kynos chodský pes
Tereza Matulová Canicross Olomouc Ari Cassiopeia Španělský galgo zaplaceno
Nataliya Navratilová Canicross Olomouc Wendy BOM zaplaceno
Lenka Štelclová Canicross Olomouc MC Ole AH zaplaceno
Darina Andertová Canicross Šumperk Čenda Australský ovčák
Veronika Buchtíková Zlechov Harvey Erfai Danel Sogno Bílý švýcarský ovčák zaplaceno
Alena Drietonská šumperk Brixie amstaf zaplaceno
Tereza Nováková Canicross Olomouc Bany "Uba ze Štípek" NKO zaplaceno
Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín Alaka'i Louisianský leopardí pes
Adéla Bartošová TJ Sokol Maxičky Akira Černava Moravia NKO zaplaceno
Petra Tomanková Canicross Olomouc Tracy Border collie zaplaceno
Zlata Červenáková Karpatský kynologický klub Saša Mix zaplaceno
Blanka Lukovská Srtg Podluží Harley MOK zaplaceno
Hana Němečková Canicross Plzeň Willy Border Kolie zaplaceno
Hana Rosenbergová Beskydský Dogmaraton Team Karlík Hvězda Vysočiny český horský pes
Michelle Matochová Mushing team Ostrava Arlou Boc
Dáša Jašíčková Canicross Olomouc Denny border colie zaplaceno
Celkem závodníků: 18

CCJ - SPRINT 4,5km - junioři 15-17 let

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Petra Sedláková CC Beskydy Nesquick Alkyra BOC
Agáta Vyroubalová Groot Aussieland Australský ovčák zaplaceno
Eliška Suderová Ostrava Dream Come True Carcassonne Tolugo "Emmy" australský ovčák zaplaceno
Tereza Kašparová Canicross Šumperk Farby z Radlické čtvrti AUO zaplaceno
Celkem závodníků: 4

Děti 3-6 let (300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Magdaléna Tomáš Třinec Danae z Vančáku Švýcarský honič
Viktorie Němcová Kružberkros Callaway Calltess Dalmatin
Adam Dundalek Alf Border collie
Štěpán Havrda Canicross Olomouc Darwin Tokoto Trikonto Whippet
Vojtěch Havrda Canicross Olomouc Chipsy Blue North Whippet
Celkem závodníků: 5

Mladší žáci 7-10 let (600m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Tereza Lukovská Srtg Podluží Grace Německý špic
František Kutálek MTO Arlou Boc
Dominik Polešenský Canicross Olomouc Linecký koláček AKE
Erik Ticháček Březnice Keirika X špice
Adrianka Majdišová Mikulovice Rita Německý ovčák
Niki Špunda Max Jack Russell teriér
Celkem závodníků: 6

Starší žáci 11-14 let (1200m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Jakub Rozehnal Prostějov Clownfish ze Štokova AKE
Nikol Součková Sportovní klub Bílá stopa z.s. / Staré Město Jessie Alaskan
Tereza Kromková Fly Ciara Černá luna chodský pes
Jiří Hajduk Silesian Hunter Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Lucie Galeková Buk (Přerov) Torr Impressia-Box Německý boxer
Lucie Galeková Buk (Přerov) Torr Německý Boxer
Barbora Chromčáková Canicross Beskydy Kira Americký pitbull teriér
Celkem závodníků: 7

Mistrův běh (psí veteráni - 300m)

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Lenka Ticháčková Březnice Chelsea Jack Russell Teriér
Jaroslava Strouhalová Mohelnice Beatrice Killer's Hole Parson Russell Teriér
Radka Janovská Canicross Olomouc Black Jack z Lhotecké linie & Mistr Céca AKE
Celkem závodníků: 3

Speciální kategorie

Mistrovství ČR ČSV 2022

Jméno a příjmení Klub Jméno psa Plemeno Platba
Aleš Ticháček Březnice Faragon Silesian Hunter Československý vlčák zaplaceno
Robin Sikora Silesian Hunter Avur Maeg Brano Československý vlčák
Pavlína Hajduková Mushing team Ostrava Crazy Silesian Hunter Československý vlčák
Jan Kaisler Mylady Mystery ArQeVa Československý vlčák zaplaceno
Monika Krejčí KCHČSV Fadil Gribedyr Československý vlčák zaplaceno
Michael Mrštík Canicross Šumperk Bak Dancing Warrior Československý vlčák
Karolína Dohnalová Canicross Přerov Betty Krhův dvůr Československý vlčák zaplaceno
Kateřina Hladká Štěpánovice X’ Apollyon II z Peronówki ~ Niro Československý vlčák zaplaceno
Celkem závodníků: 8